Potrzebujesz technologii adserwerowej? Zapewnimy ją dla Ciebie.

Pełna obsługa adserwerowa kampanii reklamowych na współpracujących serwisach. Zyskujesz wiarygodność, obiektywną mierzalność i transparentność swojej oferty.

Współpraca

RozwińZwiń

Współpraca z Premium.ad oznacza dla wydawców szereg korzyści oraz jednocześnie prostotę i pełną przejrzystość wzajemnych rozliczeń. Bez względu na uzgodniony model rozliczeniowy utrzymujemy partnerskie relacje, doradzamy, pomagamy w uatrakcyjnieniu oferty i kontekstu serwisów oraz dbamy o jak najwyższą wiarygodność sprzedażową, zapewniając wsparcie technologiczne.

  • Korzystne modele rozliczeniowe, wyższa rentowność vs. modele efektywnościowe (CPC/CPL)
  • Efektywne wykorzystanie powierzchni reklamowych, prawne zarządzanie na bazie systemu adserwerowego
  • Eliminacja ryzyka związanego z realizacją kampanii, proste modele sprzedaży bazujące na odsłonach oraz na najwyższej jakości kontekście merytorycznym
  • Kompleksowa obsługa adserwerowa kampanii z wykorzystaniem technologii Smart Adserver i wszystkich wynikających z niej korzyści
Umów spotkanie

Modele cenowe

RozwińZwiń

Premium.ad to partnerska współpraca z wydawcami, zabezpieczająca interesy obu stron. 

Transparentne rozliczenia prowadzone na korzystnych dla wydawców modelach rozliczeniowych oznaczają bardziej atrakcyjne warunki współpracy i prostotę wzajemnych rozliczeń.

 

CPM

Koszt tysiąca odsłon – stanowi podstawowy model rozliczeniowy oraz jest jednocześnie najpopularniejszą i najbardziej efektywną formą sprzedaży emisji odsłon w Internecie.

 

FF

Opłata za stałą obecność, ograniczoną czasowo – zwykle dziennie, tygodniowo lub miesięcznie. W większości przypadków dla reklamodawców oznacza jednocześnie całkowitą wyłączność reklamową w określonym placemencie.

Umów spotkanie

Obsługa kampanii

RozwińZwiń

Premium.ad oferuje współpracującym wydawcom możliwość korzystania z kompleksowej obsługi adserwerowej wszystkich realizowanych na ich serwisach kampanii reklamowych na bazie technologii Smart Adserver. Zapewniamy wszelkie konieczne zasoby Smart Adserver potrzebne do monitorowania działań reklamowych, prowadzenia sprzedaży i wspierania szeroko rozumianych działań online współpracujących wydawców – w całości zgodne z wytycznymi najbardziej cenionej organizacji branży komunikacji online – IAB Polska.

 

Podstawowe korzyści dla wydawców z wykorzystania technologii Smart Adserver są następujące:

  • Sprawne i efektywne zarządzanie powierzchnią reklamową
  • Zwiększenie przychodów uzyskiwanych ze sprzedaży powierzchni reklamowej
  • Uatrakcyjnienie i uwierzytelnienie oferty handlowej dla reklamodawców
  • Całkowita kontrola zasobów medialnych serwisu (powierzchnia reklamowa, liczba i profil użytkowników, wizerunek)
  • Wiedza statystyczna będąca podstawą do rzetelnych rozliczeń z klientami oraz służąca do ciągłego podnoszenia oglądalności witryny
  • Wygodny system rozliczeń z reklamodawcami

Każdy z współpracujących z Premium.ad wydawców otrzymuje bezpośredni dostęp do systemu raportowania i bieżącego monitoringu stanu realizacji poszczególnych kampanii. Po ich zakończeniu, dostarczane są szczegółowe raporty, które w wyczerpującym zakresie przedstawiają wszelkie zrealizowane parametry komunikacyjne. Dotyczy to nie tylko kampanii realizowanych za pośrednictwem Premium.ad, ale wszystkich aktywności reklamowych emitowanych na serwisach wydawcy.

Umów spotkanie

Oferta Premium.ad jest przygotowywana i zarządzana przez OAN Sp. z o.o., powołana do tworzenia profilowanych kanałów komunikacji online nowej generacji.

Kontakt

Online Advertising Network

ul. Wandy Rutkiewicz 9, 02-956 Warszawa

T: +48 22 651 54 06

F: +48 22 651 54 06

info@oan.pl 

Formularz kontaktowy:

captcha