Podążasz za zmianami? Same leady nie wystarczą.

Równolegle zadbaj o jakość komunikacji online - kontekst i wiarygodność treści sąsiadujących z przekazem reklamowym.

Korzyści

RozwińZwiń

Sprofilowane pakiety tematyczne Premium.ad sprowadzają się do ściśle wyselekcjonowanych witryn tematycznych polskiego internetu. Tu jakość jest najważniejsza i gwarantowana na wielu płaszczyznach, począwszy od treści redakcyjnych, poprzez pozycjonowanie, aż po monitoring. Ale to zaledwie kilka z wielu istotnych korzyści płynących dla reklamodawców.

 • Najwyższa jakość kontekstu – profil i poziom redakcyjny treści merytorycznych
 • Pełna kontrola przy wyborze kontekstu, bez emisji przy zbędnych treściach i na tzw. ogonach
 • Dostęp tylko do najlepszych serwisów bez bezwartościowych witryn, które są obowiązkowe w szerokich sieciach reklamowych
 • Najwyższy poziom zaufania do treści redakcyjnych. Tylko wiarygodne źródła, witryny, które stanowią jakość opiniotwórczą w swojej tematyce
 • Dostęp do najlepszego pozycjonowania niedostępnego w innych modelach sprzedaży (np. CPC)
 • Dowolność form reklamowych każdorazowo dopasowanych do potrzeb komunikacyjnych poszczególnych kampanii
 • Jasne i atrakcyjne modele cenowe. Proste zasady wyceny, konkurencyjne ceny pakietowe i możliwość selektywnego doboru witryn
 • Ciągły i niezależny monitoring realizacji – precyzyjne dane trackingowe na bazie kodów źródłowych Smart Adserver, pakiety konstruowane na podstawie danych Megapanel PBI/Gemius
Umów spotkanie

Produkty

RozwińZwiń

Premium.ad oferuje szereg wysoce sprofilowanych pakietów tematycznych obejmujących obszary skupiające te segmenty konsumentów, które są bardziej atrakcyjne dla reklamodawców, lepiej sytuowane, o większym potencjale zakupowym, świadome społecznie i finansowo, dbające o równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, rozwijające swoje zainteresowania. Wkrótce oferta zostanie poszerzona o kolejne obszary tematyczne.

Info.Opinia

RU: 6 300 000

PV: 65 000 000

Profil treści redakcyjnych:
Najświeższe informacje światowe, ogólnopolskie i lokalne, treści wysoce opiniotwórcze, pogłębione komentarze i analizy znanych publicystów. Najwięksi wydawcy, najbardziej wiarygodne i najświeższe wiadomości. Bogaty wybór felietonów przygotowanych przez szanowanych ludzi polityki, gospodarki, socjologii, mediów i kultury. To również przedruki najciekawszych artykułów z prasy międzynarodowej.

Profil użytkowników:

To przede wszystkim osoby świadome społecznie i gospodarczo, bardzo dobrze poinformowane, ciekawe świata i zachodzących w nim procesów zmian rynkowych. To czytelnicy, którzy chcą wiedzieć więcej, komentują i wymieniają opinie. Potrzebują dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, często sami tworzą wysokiej jakości kontent.

Umów spotkanie

Net.Dom

RU: 2 000 000

PV: 78 500 000

Profil treści redakcyjnych:

Treści dotyczące rynku nieruchomości. To przede wszystkim oferty sprzedaży z rynku pierwotnego i wtórnego. Ponadto, specjaliści z branży budowlanej i remontowej doradzają jak zbudować dom, wykończyć mieszkanie, przeprowadzić remont, które materiały są najlepsze, jak wybrać ekipę budowlaną, jak uniknąć podstawowych błędów. Na serwisach znajdują się także porady z zakresu wystroju wnętrz i projektowania zieleni. Znajdziemy tam nowości z zakresu wyposażenia wnętrz, nowych trendów, mody, czy też nowości technologicznych stosowanych w budowie, wyposażeniu domu, a to wszytsko, aby podnieść jakość życia i komfort domowego zacisza.

Profil użytkowników:

To osoby planujące zakup lub zmianę własnego mieszkania lub domu oraz planujące remont albo zmianę wystroju wnętrza lub ogrodu. Wyczerpujące treści konsumowane również przez fachowców chcących być na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi, trendami i informacjami z branży, architektów, projektantów zieleni oraz dekoratorów wnętrz.

Umów spotkanie

Auto.Moto

RU: 5 500 000

PV: 60 000 000

Profil treści redakcyjnych:

Nie tylko dla fanów motoryzacji. Nowinki technologiczne, rozbudowane prezentacje modeli i analizy porównawcze, potężne maszyny, pojazdy przyszłości. Jak i gdzie kupić? Jak eksploatować? Jak naprawiać i tuningować? Jak i gdzie sprzedać? Serwisy te nie tylko dostarczają informacji niezbędnych do podjęcia odpowiednich decyzji zakupowych, ale stanowią również forum wymiany opinii. Oferta pakietu Auto.Moto obejmuje również unikalne, precyzyjne targetowanie na serwisach o szerszym charakterze (wyższe przedziały cenowe, młode roczniki samochodów, wybrane marki), gwarantujące dotarcie do użytkowników ściśle wyselekcjonowanych, prezentujących tylko najwyższy poziom potencjału nabywczego. Targetowanie względem preferencji zakupowych klientów dysponujacych znacznie większym portfelem inwestycyjnym.

Profil użytkowników:

Jak się okazuje, motoryzacja to nie tylko męska rzecz, ponieważ, przy co prawda przewadze mężczyzn, kobiety stanowią znaczną część użytkowników treści związanych z motoryzacją – zwłaszcza treści o wysokiej jakości i charakterze lifestyle’owym. Użytkowników wyróżnia wyższy status społeczny i zasobność portfela. To osoby świadome technologicznie, poszukujące racjonalnych przesłanek do podjęcia odpowiedniej dla siebie decyzji zakupu pojazdu.

Umów spotkanie

New.Tech

RU: 5 100 000

PV: 70 000 000

Profil treści redakcyjnych:

Treści stanowiące swoisty przewodnik po otaczającym nas świecie elektroniki, rozwiązań systemowych i nowych technologii. Użytkownicy otrzymują zawsze najbardziej aktualne informacje, raporty i analizy porównawcze. Znajdują również szczegółowe odpowiedzi na takie pytania jak: co powinniśmy mieć, aby żyło nam się lepiej, jak najlepiej wykorzystać posiadany sprzęt oraz gdzie kupić i ile warto wydać.

Profil użytkowników:

Osoby otwarte na nowości technologiczne, chcące być na bieżąco z nowymi rozwiązaniami systemowymi i sprzętowymi. Wprawdzie głównie mężczyźni sięgają po tę tematykę, ale kobiety coraz częściej pragną świadomie wybrać swoją nową komórkę czy stylowego laptopa.

Umów spotkanie

Kobieta

RU: 3 700 000

PV: 50 000 000

Profil treści redakcyjnych:

Treści związane przede wszystkim z lifestylem widzianym oczami kobiety, modą, poradami, informacjami ze świata i życia gwiazd (ale nie o charakterze plotkarskim). Bogaty i bieżący zestaw informacji z obszaru zdrowia, diet, urody, dzieci, życia rodzinnego, kuchni, relacji partnerskich, podróży oraz środowiska dóbr luksusowych.

Profil użytkowników:

Aktywne kobiety świadome zmieniającego się świata, chcące wiedzieć więcej, dbać o zdrowie swoje i rodziny oraz własną urodę, być dobrą mamą i jednocześnie odnosić sukces w biznesie. To również kobiety nowoczesne, poszukujące inspiracji do prowadzenia ciekawszego stylu życia, podążające za trendami, szukające własnego stylu i lubiące eksperymentować z modą, kuchnią i kulturą.

Umów spotkanie

Kultura.Nauka

RU: 4 500 000

PV: 40 000 000

Profil treści redakcyjnych:

Bogaty zestaw informacji z obszaru wszelkiego typu zjawisk naukowych i wydarzeń kulturalnych. Aktualności ze świata nauki, osiągnięcia, najnowsze odkrycia, wyniki badań społecznych oraz recenzje i rekomendacje nowości wydawniczych, premiery filmowe, koncerty, wystawy, fotografie. Świat przyrody i zjawisk, które pomagają zrozumieć człowieka i jego miejsce na ziemi. Wyczerpujące treści generowane przez naukowców oraz krytyków książkowych, filmowych i muzycznych. Wszystko czego duszy trzeba.

Profil użytkowników:

Osoby świadome społecznie, kulturowo i naukowo, często o podwyższonej wrażliwości, szukające ciekawostek ze świata nauki, jakościowej rozrywki oraz wsparcia w wyborze nowości. To również czytelnicy otwarci na poznawanie nowych trendów i poszukujący inspiracji w obszarze szeroko rozumianej kultury i nauki, prezentujący wysoki poziom kultury osobistej oraz rozwoju osobistego.

Umów spotkanie

Sport

RU: 1 760 000

PV: 90 490 000

Profil treści redakcyjnych:

Fani sportu znajdują tu relacje z wszelkiego typu wydarzeń sportowych oraz informacje o planowanych imprezach. Znajdują również szereg porad dotyczących bezpiecznego i zdrowego uprawiania sportu, a na forach dyskusyjnych mogą wymieniać z innymi opinie i doświadczenia, a także pochwalić się osiągnięciami.

Profil użytkowników:

O ile kibicowanie to zwykle męska domena, to aktywne uprawianie sportu i dbanie o zdrowie łączy wszystkich. Serwisy z tej grupy czytają głównie ludzie młodzi i aktywni zarówno w pracy jak i poza nią. Osoby świadome swojej kondycji fizycznej, poszukujące informacji z zakresu prowadzenia zdrowego lub po prostu zdrowszego trybu życia.

Umów spotkanie

Praca

RU: 3 060 000

PV: 96 280 000

Profil treści redakcyjnych:

Niezwykle bogata baza ofert pracy. Referencyjne źródło wiedzy o tym jak najlepiej pokierować własną karierą, aby odnieść sukces zawodowy. Szereg porad i opracowań instruktażowych na tematy związane z poszukiwaniem pracy, rozmowami kwalifikacyjnymi, postępowaniu wobec pracodawców i pracowników oraz kierowaniu pracą innych.

Profil użytkowników:

Osoby aktywne, które chcą świadomie kierować własną karierą i rozwojem osobistym. Serwisy czytane zarówno przez osoby szukające pierwszej pracy, jak również przez doświadczonych fachowców szukających nowych wyzwań. Treści konsumowane w znacznym stopniu także przez pracodawców i head hunterów poszukujących kandydatów na różnego typu stanowiska.

Umów spotkanie

Lifestyle

RU: 6 700 000
PV: 55 000 000

To pakiet witryn, na których spotykają się osoby zainteresowane modą, kreowaniem trendów, poszukujące inspiracji w kreowaniu własnego stylu, szukające miejsc, gdzie spędzą wolny czas. Pakiet Lifestyle to gwarancja dotarcia do ściśle określonych osób aktywnie biorących udział w życiu społecznym, świadomych, czerpiących z życia wszystko to co najlepsze.

Umów spotkanie

Mężczyzna

RU: 4 000 000
PV: 45 000 000

Profil użytkowników:

Dotarcie do kreatywnych mężczyzn zorientowanych na sukces. Pakiet Mężczyzna oferuje dotarcie do kadry zarządzającej, prezesów, dyrektorów, menadżerów różnego szczebla. Osób, które w swojej pracy zawodowej podejmują strategiczne decyzje, jednocześnie dbają o finanse osobiste, są świadome społecznie i finansowo. To mężczyźni nowocześni, poszukujący inspiracji do prowadzenia ciekawszego stylu życia, podążający za trendami, którzy po pracy realizują swoje pasje, interesują się motoryzacją, grami, modą i rozrywką.

Umów spotkanie

Gaming & Hobby

RU: 2 000 000
PV: 15 000 000

Profil użytkowników:

Pakiet Gaming & Hobby ukierunkowany jest na aktywnego użytkownika internetu, zaangażowanego w poszukiwanie informacji. Wszyscy mamy hobby, poświęcamy się temu bez reszty. Szukamy nowych pomysłów, sposobów by nasza pasja jeszcze mocniej się rozwijała. Reklamodawcy mają teraz możliwość dotarcia do wysoce zaangażowanego użytkownika. Dzięki dedykowanemu pakietowi Gaming & Hobby, można skutecznie dotrzeć do grupy docelowej: czy to kobiety czy mężczyzny, młodzieży i dorosłych, okazjonalnych graczy, pasjonatów lub zagorzałych entuzjastów. Reklamodawca ma teraz możliwość wciągnięcia zorientowanego na nowe technologie użytkownika w komunikację z marką.

Umów spotkanie

Superior Quality

RU: 630 000
PV: 10 500 000

Profil treści redakcyjnych:

Unikalny zestaw starannie wyselekcjonowanych treści redakcyjnych traktujących o najwyższej jakości lifestyle’u, wysublimowanej modzie, najbardziej zaawansowanej elektronice, najwyższej klasy motoryzacji i najdroższych podróżach. Kontent merytoryczny przenoszący czytelników w świat luksusu i najwyższych sfer społecznych. Targetowanie względem preferencji zakupowych klientów dysponujących największym portfelem inwestycyjnym.

Profil użytkowników:

To przede wszystkim przedstawiciele najlepiej sytuowanych klas społecznych, dla których symbole luksusu są nieodłącznym elementem stylu życia. Osoby ceniące najwyższą jakość i styl, drogą biżuterię i zegarki, luksusowe samochody i jachty, egzotyczne podróże i prestiżowe marki.

Umów spotkanie

Mailing.B2B

350 000 rekordów
ponad 960 branż

Dostęp do najwyższej jakości i najbardziej aktualnej bazy danych na polskim rynku. Codzienna weryfikacja i aktualizacja danych przez ponad 800-osobowy zespół pozwala wygenerować ponad 4 mln kontaktów i zmian rocznie. Gwarantowana 95% aktualność danych. Wystandaryzowany zapis danych wg certyfikatów jakości Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.

 

Premium.ad oferuje pełen zakres doradztwa w zakresie wyboru grupy docelowej. Zmienne targetujące obejmują m.in.:

 • Nazwy firm
 • Dane kontaktowe
 • Wielkość zatrudnienia
 • Roczne obroty
 • Numery i dane rejestrowe
 • Branże
Umów spotkanie

Mailing.B2B.Premium

80 000 rekordów
wyselekcjonowane branże PREMIUM

Starannie wyselekcjonowana część bazy Mailing.B2B wg branż o charakterze PREMIUM, m.in.:

 • Adwokaci
 • Radcy prawni
 • Architekci
 • Lekarze
 • Maklerzy
 • Doradcy podatkowi
 • Doradcy inwestycyjni

Codzienna weryfikacja i aktualizacja danych przez ponad 800-osobowy zespół pozwala wygenerować ponad 4 mln kontaktów i zmian rocznie. Gwarantowana 95% aktualność danych. Wystandaryzowany zapis danych wg certyfikatów jakości Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.

Umów spotkanie

Mailing.Wydawcy

Wydawcy najlepszych merytorycznie serwisów tematycznych w polskim internecie często oferują również możliwość skorzystania z własnych baz danych w celu przeprowadzenia e-mailingu reklamowego swoich partnerów – na ich zlecenie zajmują się wszystkimi kwestiami technicznymi związanymi z wysyłką i zarządzaniem komunikacją e-mailingową (ograniczenia ilościowe i jakościowe).

 

Lista wydawców udostępniających własne bazy mailingowe obejmuje m.in.:

 • Grupa Polskapresse
 • Grupa Media Regionalne

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaka oferta własnych mailingów wydawców odpowiadać będzie potrzebom komunikacyjnym Twojej kampanii.

Umów spotkanie

Formy reklamowe

RozwińZwiń

Premium.ad daje pełną elastyczność w doborze formatów najlepiej dopasowanych do potrzeb komunikacyjnych poszczególnych kampanii. Oprócz szeregu form, które stanowią obecnie standard rynkowy, istnieje możliwość wdrożenia każdego innego formatu, w tym formatów expandowanych, scrollowanych i/lub video. Jedyne ograniczenia wynikają z możliwości technicznych po stronie wydawców (struktura serwisów) oraz limitów wagowych.

 premiumad formaty

Umów spotkanie

Modele cenowe

RozwińZwiń

Premium.ad to również wygoda współpracy, jasno zdefiniowane pakiety, przedziały odsłonowe oraz czytelne zasady wyceny w opcji indywidualnego doboru witryn. Transparentne rozliczenia prowadzone na korzystnych modelach rozliczeniowych oznaczają bardziej atrakcyjne warunki współpracy i prostotę wzajemnych rozliczeń.

 

CPM

Koszt tysiąca odsłon – stanowi podstawowy model rozliczeniowy oraz jest jednocześnie najpopularniejszą i najbardziej efektywną formą sprzedaży emisji odsłon w internecie.

 

FF

Opłata za stałą obecność ograniczoną czasowo – zwykle dziennie, tygodniowo lub miesięcznie. W większości przypadków oznacza jednocześnie całkowitą wyłączność reklamową w określonym placemencie. Model wykorzystywany najczęściej w kampaniach wizerunkowych, mających na celu zdominowanie clutteru komunikacyjnego w krótkim czasie.

 

E-mailing

Jedna z najstarszych i jednocześnie wciąż bardzo skutecznych form dotarcia do wysoce sprofilowanych grup odbiorców. Doskonałe narzędzie wspierające kampanie odsłonowe oraz performence’owe, a w przypadku niektórych projektów komunikacyjnych, e-mailing potrafi przynosić wymierne efekty biznesowe nawet przy jego wyłącznym wykorzystaniu. Wyceny pakietów przygotowane zostały w możliwie jak najbardziej uproszczonym schemacie czterech grup cenowych w zależności od ilości odsłon, a co najważniejsze, nasi klienci rabaty odliczają od specjalnych cen pakietowych Premium.ad – obniżonych względem oficjalnie obowiązujących cenników poszczególnych witryn.

 

grupy-cenowe

Umów spotkanie

Statystyki kampanii

RozwińZwiń

Wszystkie aktywności komunikacyjne realizowane przez Premium.ad obsługiwane są za pośrednictwem systemu adserwerowego Smart Adserver.

Premium.ad oferuje wszelkie konieczne zasoby Smart Adserver potrzebne do monitorowania działań reklamowych, prowadzenia sprzedaży i wspierania szeroko rozumianych działań online swoich klientów – w całości zgodne z wytycznymi najbardziej cenionej organizacji branży komunikacji online – IAB Polska.

 

Podstawowe korzyści z wykorzystania technologii Smart Adserver są następujące:

 • Maksymalizacja skuteczności przeprowadzanych aktywności e-marketingowych,
 • Zwiększenie stopy zwrotu z inwestycji poprzez bardziej efektywne wykorzystanie nakładów na reklamę online,
 • Możliwość zawężenia dotarcia z przekazem do ściśle określonych grup odbiorców,
 • Bieżące śledzenie aktywności online konsumentów/użytkowników po emisji reklamy (dotarcie do strony docelowej itp.),
 • Możliwość porównania efektywności kilku kampanii i/lub różnych form kreacji.

Każdy z klientów Premium.ad otrzymuje bezpośredni dostęp do systemu raportowania i bieżącego monitoringu stanu realizacji poszczególnych kampanii. Po ich zakończeniu, dostarczane są szczegółowe raporty, które w wyczerpującym zakresie przedstawiają wszelkie zrealizowane parametry komunikacyjne.

Umów spotkanie

Oferta Premium.ad jest przygotowywana i zarządzana przez OAN Sp. z o.o., powołana do tworzenia profilowanych kanałów komunikacji online nowej generacji.

Kontakt

Online Advertising Network

ul. Wandy Rutkiewicz 9, 02-956 Warszawa

T: +48 22 651 54 06

F: +48 22 651 54 06

info@oan.pl 

Formularz kontaktowy:

captcha